Nové priestory na osobné konzultácie

Od 1.3.2018 sa stretávame v nových, veľmi príjemných priestoroch na adrese Líščie Nivy 23. Útulné a tiché prostredie poskytuje ideálne podmienky na osobné koučingové rozhovory, či ďalšie individuálne poradenstvo.

Je mi veľkou cťou byť členkou poroty, ktorá tento rok vyberie Najlepšieho kouča, Najlepšieho trénera a Najlepší rozvojový program. Verím, že moje dlhodobé skúsenosti vo všetkých 3 oblastiach napomôžu vybrať objektívne to NAJ na Slovensku.

Golden Profiler of Personality (GPOP) je celosvetovo uznávaný nástroj osobnostného testovania - je podporou pre každého, kto chce viac porozumieť sebe aj ostatným, ďalej sa rozvíjať, skvalitňovať vzťahy a byť ešte úspešnejší v práci i v súkromí. Napomáha rozvoju kariéry, lepšej komunikácii a posilňuje sebapoznanie.

Dve kamarátky, dve odborníčky vo svojich odboroch - majiteľka kozmetického salónu Monika (www.kozmetikamonika.sk) a koučka Tatiana (ja :)) dali hlavy dohromady a pripravili na 23.6.2018 unikátny seminár pre všetky ženy, ktoré sa zaujímajú o krásu tela a aj krásu ducha. Účastníčky si užijú zo všetkého trochu - niečo si možno objavia, niečo potvrdia...