Úžasná akcia leTalk, 24.1.2018, viac ako 150 účastníkov

Dlhé roky pracujem s rozvojom ľudí a je vždy pre mňa zaujímavým zistením, o ktoré aktivity stoja a ktoré ich oslovia. V stredu, 24.1.2018 sa uskutočnil ďalší krok vo výnimočnom projekte leTalk, ktorý si zobral za svoje priblížiť ľuďom prácu koučov...

Mala som príležitosť vystúpiť  s mojou kolegyňou, výbornou koučkou a vtipnou dámou - Janette Šimkovou, ktorá hovorila o emóciách a naplnenosti vzťahov. Sama som si, aj po 33 rokoch spokojného manželského spolužitia, našla v jej prednáške niečo užitočné... :)

Moja téma Ľudský potenciál mierila na prvý pohľad viac do biznisu, zároveň verím tomu, že možnosť rozvíjať svoj potenciál a zažiť si pocit sebarealizácie, dokáže vniesť množstvo spokojnosti i do partnerského vzťahu. Je jednoducho príjemné stretnúť sa doma s človekom, ktorý prichádza usmiaty z práce a ktorý s veľkým oduševnením hovorí o tom, čo zažil počas dňa a čo ho ešte čaká. Ak ste zažili ten opačný extrém - určite viete o čom hovorím... :)

Spoznať svoj potenciál, vedieť v čom som dobrý (á), na čo sa môžem spoľahnúť, vedieť kam idem a ako sa tam dostanem (aspoň približne... :)), na čo si dať pozor, aby som nestúpil vedľa, prináša väčšiu istotu, sebadôveru a aj osobnú slobodu.

Dnes som stretla človeka, ktorý váhal, či má vôbec potenciál, napriek tomu, že evidentne robil vynikajúcu prácu, na ktorej mu záležalo a chcel sa posúvať stále ďalej. Možno nikdy nedostal jasnú a najmä pozitívnu spätnú väzbu od niekoho, kto bol/je pre neho dôležitý. KAŽDÝ ČLOVEK MÁ POTENCIÁL, len ho potrebuje v sebe objaviť a zvedomovať si ho. .

O téme potenciál budeme určite ešte veľa diskutovať -a to aj na mojom workshope 28.2.2018, o 18.00, na ktorý sa veľmi teším - pre mňa je to opätovne napĺňajúci sa sen o sebarealizácii.